KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 15618379

nr 1561 8379

Matti Helenius

(f. 1951), Finland

Etsning, "TPL A". Signerad, numrerad 9/50, daterad 1988. Bildmått: 33x29 cm, yttermått inklusive ram: 52x42 cm

Matti Helenius, finländsk bildkonstnär född 1951.

Utrop:

500 kr

måndag 4 september 2023
kl 20:37:06

Matti Helenius

Läs mer om Matti Helenius